Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 885 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
pech.jitka
★ ★ ★ ★ ★
stehno379
+ Rychlost
− Nic
★ ★ ★ ★ ★
inka.rosicka
+ s každou objednávkou jsem byla spokojena, doporučuji známým...Děkuji
− jen mě překvapila položka:Třpyt dekoračnídosco White hologram. Na etiketě je upozornění, že není určeno ke konzumaci....ještě že jsem NEOZDOBILA DORT...

Kvalitní marcipán na tvorbu figurek, malých či větších detailů. Poslouží také na potažení dortu. Výběr z více barev.

Hmotnost

Balení obsahuje: 100 g

Složení produktu

cukr, mandle (36%), voda, invertní cukrový sirup, glukózový sirup, udržovač vlhkosti sorbit, alkohol, konzervant E202, barvivo E153

Alergeny skořápkové plody

Země původu

Česká republika

Další informace

Barva růžová
Výrobní společnost
Frischmann Vyškov spol. s.r.o.
P. Bezruče 7 Vyškov 68201
j.smidova@marcipan-vyskov.cz
www.marcipan-vyskov.cz

Technické parametry

Kategorie: Marcipán
Výrobce Frischmann vyškov
EAN 8595242860465
Kód produktu 6042r

Recenze

Vše v pořádku.
Chutný a dobře zpracovatelný, pěkné barvy.
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Marcipánová plastelína 90g 1:4

Marcipánová plastelína 90 g 1:4 Kovandovi je barevná jedlá modelovací hmota s obsahem mandlí, se k

89 Kč
98.9 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Vynikající marcipán 1:5 černý Midnight Black 250g

Černý marcipán na přípravu potahovací hmoty i na vytvoření figurek a květin. Balení 250 g.

123 Kč
49.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Vynikající marcipán přírodní 1:4 1kg

Marcipán přírodní je vyroben z kvalitních surovin pro zdobení dortů a cukrářských dezertů. 1 kg v

305 Kč
30.5 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Vynikající marcipán 1:5 Aqua Blue 250g

Marcipán modré barvy z kvalitních surovin pro zdobení dortů a cukrářských dezertů. 250 g v balení.

123 Kč
49.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks